Öğrenci Görüşleri

“Ne işim olur benim mental aritmetikle diyerek başlayan maceram”..   Tamamen bir öğretmen arkadaşımın katılacak olması ile haberdar olduğum bir olaydı bu. Arkadaşım illaki benimde gelmemi istedi ve aynı zamanda eşiminde yoğun ısrarıyla öylesine onları kırmamak için evet dediğim bu kurs programı kursa katıldığım ilk andan itibaren evet tam bana göreymiş diyebildiğim bir organizasyon oldu. Buraya gelmeden samimi olarak söylüyorum matematik benim için sadece toplama ve çıkarmadan ibaretti, Ama burada geçte olsa benim  matematiğe karşı bastırılmış  sevgimi isteğimi ve bilgimi görebildim.    Bu kursa bomboş bir insan olarak gelen tamamen bilgi dolu ve farklı dünyaya bakma özelliklerini elde edip giden.   Teşekkür eder saygılar sunarım.    

Osman Erdoğan Tuhafiyeci

Öncelikle düşüncem çocuklarımın eğitimine katkı sağlamaktı Ama şuan meslek olarak da yapmak istiyorum. Çok eğlenceli olmasının yanı sıra bilgi paylaşımı açısından herkese ulaşmak istiyorum.  

Fulya Tunç Yatırım Danışmanı

Kursunuza gelmeden önce bu konu hakkında fazla olumlu düşünceye sahip değildim. Kurs sonucunda kursiyer arkadaşlarımdan çok şey öğrendim aslında. Birbirinden değerli olan bu arkadaşlarım benim kişisel gelişimin ne kadar önemli olduğunu ve bilginin paylaştıkça değerli hale geldiğini bir kez daha öğretmiş oldu. Bu kursu hazırolayan Etkin İnsan Gelişim Enstitüsüne kurs öğretmenim Sedef Hanım’a teşekkür ederim. 

Niyazi Daban Matematik Öğretmeni

Matematiği çok sevdim. Öğrencilerime ve oğluma daha yararlı olabileceğim

Ayşe Sandal Kişisel Gelişim Uzmanı

Bu eğitim matematik öğretmeni olarak yeni ufuklar açtı. Öğrencilerimin matematiği daha da seveceğini düşünüyorum. Pratik matematik kullanacağım.

Nuran Karacan Yamuç Öğretmen

Diğer Programlara Ait Öğrenci Görüşleri

Top